1. Zamówienie można złożyć przez stronę internetową kwiaciarni TylkoKwiaty.pl lub telefonicznie pod numerem +48 32 441 61 31

 2. W dni takie jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Matki nie gwarantujemy godzin dostawy ze względu na dużą ilość przesyłek. 

 3. Zamówienia z datą doręczenia w sobotę lub niedzielę muszą zostać złożone najpóźniej do godziny 14 w sobotę. 

 4. Koszt dostawy kwiatów na terenie Polski wynosi 19,90 zł. Zamówienia o wartości powyżej 200 zł dostarczane są gratis.

 5. Zamówienia zagraniczne należy składać najwcześniej 24 godziny przed planową datą dostawy. Przesyłki poza granicę polski dostarczamy od poniedziałku do soboty.

 6. Ewentualne zmiany w zamówieniu należy wprowadzić do 24 godzin przed planowaną dostawą kwiatów. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami.

 7. Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl zastrzego sobie prawo do dokonania zmian w bukiecie jeśli dany rodzaj kwiatów jest niedostępny. W razie dokonania zmiany zawsze staramy się zastąpić kwiaty podobnymi o tej samej wartości, zachowując kolorystykę i kompozycję bukietu.

 8. W przypadku bukietów składających się z jednego rodzaju kwiatów zmiany dokonujemy po uprzedniej konsultacji z osobą zamawiającą.

 9. Aby złożyć reklamację należy przesłać zdjęcie doręczonego bukietu na adres info@tylkokwiaty.pl w terminie do 48 godzin od daty doręczenia kwiatów.

 10. Zdjęcia dodatków takich jak misie, czekoladki itd są zdjęciami przykładowymi. Doręczony produkt dodatkowy może różnić się od zdjęcia w zależności od jego dostępności. Produkty dodatkowe doręczane są wyłącznie razem z kwiatami.

 11. Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl nie ujawnia informacji osobowych klienta, odbiorca otrzymuje jedynie bukiet oraz bilecik.

 12. W przypadku zamówień na konkretną godzinę prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z naszą infolinią pod numerem XX XXX XX XX w celu sprawdzenia możliwości dostawy.