abasb

Darmowa dostawa w całej Polsce

Gwarancja dostawy kwiatów w wybranym      przez Ciebie dniu!

abasb

Zadzwoń do nas: +48 32 441 61 31

Nasi konsultanci udziela Ci wszystkich potrzebnych informacji.

abasb

BEZPŁATNY BILECIK

Do każdego zamówienia możesz dołączyć bezpłatny bilecik z Twoim tekstem!

Kwiaciarnia internetowa, kurier kwiatowy, dostawa pocztą – Tylko Kwiaty

Obecnie na rynku działają różne kwiaciarnie internetowe, ale nasza oferta wysyłkowa nie ma sobie równych. Gwarantujemy świeże, piękne i tanie kwiaty w wielu gatunkach, które aranżujemy w wyjątkowe bukiety, układamy w koszach albo flowerboxach. Nasza kwiaciarnia online Tylko Kwiaty pomoże zrobić bliskiej Ci osobie niezwykłą niespodziankę. Korzystając z naszej oferty, przekonasz się, że dostawa kwiatów nabiera obecnie nowego znaczenia – kurier kwiatowy dostarcza kwiaty na dowóz pod każdy adres. Już dziś zamów dla ukochanej kobiety jej ulubione róże, frezje czy goździki. Dzięki nam możesz to zrobić przez internet – przekonasz się, że wysyłka może być błyskawiczna. Dostarczamy bukiety jako ekspres! Szybko, w idealnym stanie i nienaruszonej formie.

Wysyłka kwiatów online – wyślij kwiaty tanio i ekspresowo

Piękna wiązanka, kosz albo flowerbox i dostawa pod wskazany adres bezpośrednio do domu, a do tego dobra cena – to wszystko oferuje nasza internetowa poczta dystrybuująca kwiaty, wypełniona po brzegi przepięknymi gatunkami kolorowych róż, tulipanów i innych. Wysyłamy przesyłki do Polski i wręczamy niespodzianki do rąk własnych osoby, dla której zamówiłeś bukiet. Nasza oferta to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z zamówionego prezentu, który z pewnością uszczęśliwi kogoś, na kim Ci zależy. Naszą zaletą jest też najtańsza oferta. Królują u nas świeże bukiety w dobrej cenie, dzięki czemu mamy doskonałe opinie. Zaufało nam wielu klientów, którzy zamówili piękne kwiaty z dostawą w wielu formach – nasza wysyłka dotarła na czas, a niespodzianka udała się idealnie! Już dziś wyślij kwiaty bliskiej osobie – taki miły gest sprawdzi się z ważnej okazji i tak po prostu, jako wyraz Twojego uczucia każdego dnia. Piękny bukiet to doskonały sposób na wywołanie uśmiechu!

Opinie

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Kwiaty dostarczone szybko i bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim.

Po raz pierwszy zamawiałam kwiaty za pośrednictwem kwiaciarni internetowej. Mieszkam w Anglii . Jestem bardzo zadowolona z Państwa serwisu i na pewno następnym razem bez wahania...

Our brands