Liczba produktów: 70

Bukiety urodzinowe, kwiaty na urodziny

Uniwersalnym oraz ponadczasowym prezentem dla każdego: zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku, są kwiaty. Bukiet urodzinowy złożony z przeróżnych roślin jest wyrazem najlepszych życzeń dla solenizanta lub jubilata. Dlatego doskonale sprawdzi się on jako samodzielny upominek, ale może również pełnić funkcję dodatku do głównego podarunku. Jedną z jego wielu zalet jest to, że kwiaty na prezent cieszą oko nie tylko tego jednego dnia, ale doskonale wyglądają jeszcze przez kilka kolejnych, przypominając jednocześnie o miłych chwilach i miłości okazywanej przez najbliższe osoby.

Wśród naszych propozycji znajdują się eleganckie urodzinowe kwiaty, w tym kompozycje mieszane. Podaruj ukochanej osobie prezent w formie bukietu róż, tulipanów i wielu innych roślin. Jeśli poszukujesz doskonałej kompozycji dla partnera lub partnerki, wybierz np. bukiet „Różany Miks” lub „Ognisty Żar”. Rodzicom na pewno spodoba się „Jesienny Optymizm”, a siostrze lub kuzynce może się spodobać przygotowane przez nas połączenie „Ulotne Wspomnienie”. W naszym asortymencie znajdują się również inne konfiguracje wspaniałych roślin ozdobnych – zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wariantami!

Kwiaty na 18 urodziny

Efektowna wiązanka to również doskonały pomysł na bukiet na 18 urodziny. Jeśli ktoś z Twojej rodziny lub grona znajomych wkrótce będzie świętował osiągnięcie tego wieku, koniecznie pomyśl o naszych kwiatach na prezent.

Zastanawiasz się, jak wręczyć niezapomniany upominek osobie, która mieszka daleko od Ciebie? Nic prostszego – zamów kwiaty urodzinowe z dostawą do domu pod wskazany adres. Możesz również uzupełnić swoje zamówienie o dodatki, takie jak czekoladki, kartka okolicznościowa, pluszowy miś lub szklany wazon. Wszystkie dostępne opcje wyświetlą się podczas składania zamówienia.

Bukiet kwiatów na urodziny - róże, tulipany i inne

Świetnym pomysłem jest wręczenie w ramach prezentu pięknych tulipanów, róż, irysów, gerber oraz lilii, dzięki którym będzie można nie tylko złożyć obdarowanej osobie najlepsze życzenia, ale także wyrazić swoje uczucia wobec niej. Dobrym pomysłem jest także wręczenie kwiatów w doniczce, takich jak storczyk lub cyklamen, które przy odpowiedniej pielęgnacji mogą zdobić wnętrza wiele lat. W ramach świadczonych przez nas usług można zamówić kwiaty oraz wręczyć je osobiście bądź zrobić jubilatowi czy solenizantowi miłą niespodziankę, wysyłając róże na urodziny pod konkretny adres – czy to do domu, czy do pracy.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą pięknych kwiatów na tę wyjątkową okazję – jeśli szukasz bukietu urodzinowego, będącego idealnym prezentem dla mężczyzny lub kobiety, na pewno znajdziesz u nas odpowiednią kompozycję.

Kategoria produktów: Urodziny
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen

Our brands