Liczba produktów: 11

Wieńce i kwiaty pogrzebowe – wysyłka

Oprócz radosnych momentów rośliny towarzyszą nam również w tych smutnych chwilach. Chcąc oszczędzić rodzinie oraz znajomym pogrążonym w żałobie dodatkowych obowiązków, zajmujemy się wysyłką kwiatów na cmentarz. Wieniec pogrzebowy dostarczany jest na konkretną godzinę w wybrane miejsce. Wiązanki traktowane są priorytetowo i realizowane w pierwszej kolejności. To także rozwiązanie przeznaczone dla osób, które z różnych powodów nie mogą brać udziału w uroczystości oraz pochówku. Najczęściej wybierane rośliny na cmentarz to róże lub lilie, jednak jako kwiaty na pogrzeb dobrze prezentują się również gerbery czy tulipany.

Dobrze dobrane do okazji wieńce pomagają w oddaniu czci i wyrażeniu szacunku osobie zmarłej oraz jej rodzinie. Dlatego warto wybierać na pogrzeby wiązanki, które nie będą przesadnie kolorowe i strojne. W tym przypadku bardzo ważny jest umiar i poczucie estetyki. Nasi floryści bez wątpienia doskonale znają się na odpowiednim doborze roślin do takiego wydarzenia. Każdą wiązankę pogrzebową możemy wysłać pod dowolny, wskazany przez Ciebie adres.

Oferujemy kwiaty pogrzebowe składające się między innymi z takich roślin jak lilie, róże, chryzantemy czy storczyki. Najczęściej wybierane kolory to biały, czerwony lub ewentualnie żółty. Dzięki temu wieniec na cmentarz jest skromny, lecz jednocześnie dobrze spełnia swoją funkcję ozdobną.

Szerokie możliwości personalizacji wiązanek na pogrzeb

Oprócz niewątpliwie dużego wyboru dostępnych kompozycji roślinnych dajemy również możliwość określenia rozmiaru wybieranego bukietu. Każda wiązanka pogrzebowa występuje w małej, średniej oraz dużej wersji. Poszczególne warianty różnią się od siebie ilością wykorzystanych roślin, np. róż. Jeśli interesuje Cię wysyłka wybranego bukietu, określ dokładną datę oraz godzinę doręczenia przesyłki. Wybierz nasze wieńce i złóż najpiękniejsze kondolencje!

Wiązanki z róż - eleganckie bukiety na cmentarz, na ostatnie pożegnanie

Przeważnie wiązanki z róż i innych roślin ozdobnych przybierają kształt wrzecionowaty lub okrągły, a najczęściej wybierane są wieńce pogrzebowe z czerwonych oraz białych kwiatów. Wykonując wiązankę, która znajdzie się na cmentarzu, zwracamy szczególną uwagę na elegancki wygląd i solidną konstrukcję. Tego typu klasyczne kompozycje długo się utrzymują. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat realizowanych przez nas usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

Kategoria produktów: Pogrzeb
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen

Our brands