W tej kategorii nie ma produktów.

Tulipany

Jedne z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych kwiatów, mających inne znaczenie w zależności od koloru. Najczęściej wręczany na Dzień Kobiet tulipan oznacza wdzięk i elegancję, jednak ze względu na kolor może mieć inne przeznaczenie. Zgodnie z symboliką pomarańczowe okazy dodają odwagi i pozytywnie wpływają na nastrój obdarowywanej osoby. Żółte tulipany w koszach wyrażają radość i podkreślają szczęście z powodu udanych relacji. Stawiając na białe rośliny, pokażesz, że zależy Ci na przebaczeniu. Pamiętaj, że w naszym sklepie zajmujemy się nie tylko tworzeniem pięknych kompozycji, ale również wysyłką bukietów na terenie całej Polski.

Nie wiesz, kiedy najlepiej obdarować bliską osobę świeżymi tulipanami z usługą wysyłki? Kwiaty te doskonale sprawdzą się na przykład na Dzień Kobiet czy Walentynki, a także podczas jubileuszów.

Wsparcie przy zamawianiu bukietu w koszach

Wszystkich klientów zachęcamy do wizyty na blogu, gdzie tłumaczymy, dlaczego wysyłka bukietów jest fantastycznym pomysłem. Przygotowaliśmy tam również szereg porad dla kupujących i  umieściliśmy wskazówki dotyczące tego, jakie połączenia roślin najlepiej wybrać na konkretne okazje. Jeśli chodzi o tulipany zapakowane w kosze, to na pewno doskonale sprawdzą się jako drobny prezent, jeśli szukasz mniej zobowiązujących kwiatów niż tradycyjne róże.

W dzisiejszych czasach nie musisz mieszkać blisko ważnej dla Ciebie osoby, by obdarować ją pięknym bukietem. Wysyłka świeżych tulipanów to rozwiązanie, dzięki któremu możesz zrobić komuś niespodziankę niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz.

Our brands