Liczba produktów: 16

Kwiaty na Dzień Babci

Wręczenie kwiatów 21 stycznia z okazji Dnia Babci to wyraz szacunku, wdzięczności oraz miłości dla kobiety, która zawsze chętnie opiekowała się nami oraz pomogła w naszym wychowaniu. Wśród wielu propozycji na prezent znajdują się rośliny doniczkowe: storczyk i cyklamen oraz rośliny cięte w formie bukietów z róż, gerber, lilii, tulipanów oraz margaretek. Idealnymi kolorami na tę okazje będą odcienie herbaciane – poprzez wręczenie lub wysłanie pocztą takiego bukietu można w prosty sposób powiedzieć „dziękuję Ci”.

To miły oraz elegancki upominek, który może podarować każdy wnuczek oraz wnuczka. Z pewnością na twarzy obdarowanej osoby pojawi się duży uśmiech, a pozytywne emocje ogarną wszystkich zebranych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we florystyce chętnie doradzimy wybór najlepszego bukietu z kwiatów na Dzień Babci. Stawiamy na rozmaitość oraz szerokość oferty, żeby każdy mógł wybrać kompozycje względem indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z opisami oraz cenami poszczególnych bukietów i roślin doniczkowych.

Pamiętaj, że zawsze masz możliwość wybrania wielkości kupowanego bukiety, a także skorzystania z poczty kwiatowej. Klikając na jedną z dostępnych kompozycji, możesz sprawdzić, jakie rośliny wchodzą w skład danej propozycji z naszej oferty. W szczegółowym opisie prezentujemy również sugestie, na jakie okazje warto wybrać konkretny bukiet. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy dane kwiaty dobrze sprawdzą się z okazji Dnia Babci lub inne święto, nasze wskazówki mogą okazać się dla Ciebie bardzo cenne.

Skorzystaj z poczty kwiatowej i zamów bukiet z dostawą pod drzwi

Dużą zaletą naszej oferty jest to, że proponujemy klientom znacznie więcej niż tylko rośliny ozdobne na Dzień Babci. W zakresie realizowanych przez nas usług znajduje się bowiem poczta kwiatowa. Dzięki niej każdy niezależnie od swojego miejsca zamieszkania może zamówić bukiet bez wychodzenia z domu i mieć pewność, że pachnąca przesyłka dotrze na czas do bliskiej osoby. To doskonałe rozwiązanie dla każdego wnuczka, który mieszka w innym mieście, niż jego ukochana babcia. Oprócz usługi poczty kwiatowej proponujemy też dodatki do bukietów, takie jak czekoladki Merci, pluszowe misie czy kartki okolicznościowe. Produkty tego typu są dobrym uzupełnieniem pięknej kompozycji z roślin.

Kategoria produktów: Dzień Babci - 21.01
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 10 ocen

Our brands