Liczba produktów: 16

Kwiaty na Dzień Kobiet

Co najbardziej kochają kobiety? Kwiaty i niespodzianki! Dlatego, jeśli szukasz idealnego prezentu na 8 marca - jesteś we właściwym miejscu. Bukiet z ulubionych roślin ozdobnych dostarczony za pomocą poczty kwiatowej w Dniu Kobiet zawsze wzbudza wiele emocji. Radość miesza się z zaskoczeniem i ciekawością. Kim jest tajemniczy nadawca? Po odczytaniu dołączonego bileciku lub okolicznościowej kartki wszystko staje się jasne i w miejsce ciekawości pojawia się zachwyt. Uwielbiamy być częścią tej radości, dlatego specjalnie dla Ciebie, nasi floryści stworzyli przepiękne i różnorodne kompozycje z roślin ozdobnych, które cieszą się największą popularnością wśród pań. Klasyczne tulipany, romantyczne róże, pogodne gerbery i dużo więcej. Bukiety wielokolorowe lub jednobarwne. W naszej ofercie znajdziesz także kwiaty w gustownych koszach i praktycznych doniczkach. Dla żony, koleżanki, babci, przyjaciółki czy dziewczyny.

Bukiety z róż na Dzień Kobiet

Jeśli nie wiesz, jakie kwiaty na Dzień Kobiet wybrać do bukietu, postaw na róże. Ich klasyczne piękno sprawia, że kochają je zarówno nastolatki, jak i starsze panie. W zależności od koloru produkt ten komunikuje inne emocje. Jednak dzięki jego uniwersalnemu pięknu, zawsze trafia prosto do kobiecych serc. Zmysłowa czerwień tych kwiatów wspaniale nada się dla partnerki, kolor różowy i żółty idealny będzie dla mamy, babci, przyjaciółki. Białe płatki są idealne, jeśli chcesz okazać swojej wybrance szacunek – nie bez powodu jest to kolor kojarzący się ze ślubem. W naszym asortymencie znajdziesz również inne barwy tych roślin. Pamiętaj także, że w ramach naszej działalności funkcjonuje poczta kwiatowa. Dzięki niej zamówione przez Ciebie bukiety dotrą na czas do wybranki.

Bukiety z róż na Dzień Kobiet

Jeśli nie wiesz, jakie kwiaty wybrać, postaw na róże. W zależności od koloru kwiat ten komunikuje inne emocje. Jednak dzięki jego uniwersalnemu pięknu, zawsze trafia prosto do kobiecych serc. Zmysłowa czerwień wspaniale nada się dla partnerki, kolor różowy i żółty idealny będzie dla mamy, babci, przyjaciółki. Wybierz spośród wiązanek złożonych wyłącznie z róż lub kompozycji mieszanych i zdecyduj o wielkości bukietu. Świeże i pachnące kwiaty dostarczone w Dniu Kobiet przez posłańca to gwarancja uśmiechu i radości. Oferujemy także możliwość dołączenia uroczych dodatków - kartki okolicznościowej, czekoladek lub pluszowego misia i stworzenia w ten sposób prezentu idealnego! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wyjątkowe gatunki roślin

W przygotowanych przez naszych florystów kompozycjach znajdziesz nie tylko róże. Twojej uwadze polecamy między innymi  bukiet na Dzień Kobiet składający się z różowych i żółtych gerber, margaretek i goździków. Wybierz spośród wiązanek złożonych wyłącznie z róż lub kompozycji mieszanych i zdecyduj o wielkości bukietu. W ofercie znajdują się zarówno małe, jak i średnie oraz duże warianty. Różnią się one ilością wykorzystanych kwiatów, o czym przekonasz się, zapoznając się z opisem każdej dostępnej pozycji. Jeśli podjęcie decyzji jest wyjątkowo trudne, możesz postawić na eleganckie storczyki w pięknych doniczkach – dzięki temu bliska Ci kobieta będzie mogła długo cieszyć się pięknem tych roślin.

Korzystając z opcji wysyłki pocztą kwiatową, nie zapomnij o wybraniu daty oraz godziny doręczenia uroczej dostawy. Świeży i pachnący bukiet dostarczony w Dniu Kobiet przez posłańca to gwarancja uśmiechu i radości. Jednak to nie wszystko, co zaskoczy Cię w naszej ofercie. Przygotowaliśmy także możliwość dołączenia uroczych dodatków – kartki okolicznościowej, kosza owoców, czekoladek lub pluszowego misia i stworzenia w ten sposób prezentu idealnego! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kategoria produktów: Dzień Kobiet - 8.03
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 3 ocen

Our brands