Liczba produktów: 56

Róże – w pudełku, w koszu, bukiety kwiatów

Znasz kogoś, kto docenia tradycyjne pomysły na prezenty? W naszej kwiaciarni można znaleźć piękny, duży bukiet róż, modne, luksusowe pudełko, tradycyjny kosz oraz wiele innych kompozycji przygotowywanych na specjalne okazje i dostępnych w atrakcyjnej cenie. Wszystkie z nich są przygotowane z wykorzystaniem jednego z najbardziej popularnych gatunków kwiatów ozdobnych. Te chroniące swoje piękno kolcami rośliny pięknie prezentują się w każdym pomieszczeniu. To jedne z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych kwiatów, wręczanych z wyrazami miłości, szacunku oraz sympatii. Czerwone najczęściej kojarzone są właśnie z miłością, a białe świetnie odnajdą się w roli kwiatów ślubnych. Bukiet w różowym kolorze najczęściej jest kupowany dla młodych kobiet, by wyrazić zachwyt nad ich rozkwitającym pięknem. Kosz, który wypełniają róże, można wręczyć matce, siostrze, babci, cioci, żonie, a nawet osobom pozostającym z Tobą w relacjach oficjalnych, takich jak nauczycielka czy szefowa. Możesz również zlecić ich wysyłkę prosto pod drzwi obdarowywanej osoby.

Róże idealne na każdy dzień

Proponowane przez nas kwiaty doskonale sprawdzą się zarówno na urodziny, jak i imieniny, rocznicę czy też bez okazji, a dodatkowo mają niską cenę. Wybranie dużego bukietu z różami i dobranie do niego szklanego wazonu to prosty sposób na to, by obdarowywana osoba mogła cieszyć się pięknie wyeksponowanymi roślinami.

Cena wiązanki może być różna w zależności od gatunku. Ogromne pudełko ze 100 róż? A może duży pęczek złożony z 20 lub 30 kwiatów? Zamów wariant odpowiedni dla Ciebie spośród wielu naszych propozycji i dobierz dodatki, takie jak kartka okolicznościowa czy pluszowy miś. Wśród dostępnych kompozycji znajdziesz te złożone z kwiatów w wielu różnych kolorach. Jeśli lubisz zaskakiwać, duży bukiet lub koszyk z dodatkiem alstromerii, lilii, margaretek czy gerber na pewno sprawdzi się doskonale.

Bukiety z 20, 30, 50, 100 róż w pudełku lub koszu - wysyłka w dobrej cenie

Dostarczając te kwiaty do Klientów, zwracamy szczególną uwagę na prawidłowy i bezpieczny transport. Co więcej, cena zarówno samych koszy czy pudełek z różami, jak i wysyłki, jest niezwykle korzystna oraz dostosowywana do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Szczegóły i formularz składania zamówienia znajdują się w opisie poszczególnych kompozycji. Pamiętaj, że jeśli nie masz czasu wręczyć dużego bukietu róż lub eleganckiego pudełka pełnego kwiatów wybrance bądź wybrankowi, możliwa jest wysyłka zamówienia pod dowolny adres w Polsce.

Kategoria produktów: Róże
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 6 ocen

Our brands