Kwiaciarnia internetowa w Poznaniu, poczta kwiatowa i kwiaty z dostawą

Piękne kwiaty zawsze towarzyszyły najróżniejszym okazjom, wyrażając emocje i uczucia z nimi związane. Za ich pomocą można okazać miłość, przyjaźń, zainteresowanie czy łączenie się w żalu. Pragnąc ułatwić odzwierciedlenie tych uczuć, szczególnie tym, którzy nie mają możliwości wziąć udziału w danej uroczystości, swoje usługi w Poznaniu świadczy kwiaciarnia Tylkokwiaty.pl, oferując przepiękne, acz tanie kompozycje kwiatowe. Na naszych stronach można obejrzeć mnóstwo gotowych wiązanek pogrupowanych stosownie do okazji, natomiast dla klientów, którzy wiedzą, jakie kwiaty kocha osoba obdarowywana, nasi specjaliści stworzą fantazyjną kompozycję także z dostawą do adresata.

Oferujemy nie tylko niebanalne wiązanki, ale także zgodne z najnowszymi trendami aranżacje kwiatów w ciekawych pudełkach różnego kształtu. Flowerboxy to prawdziwy hit sprzedażowy, który cieszy się zainteresowaniem w całym kraju. Nic dziwnego, w końcu eleganckie opakowanie po brzegi wypełnione ulubionym rodzajem roślin wywołuje uśmiech na ustach obdarowanej osoby. W ofercie mamy wiele kultowych gatunków kwiatów z dostawą, z których wykonujemy zarówno klasyczne bukiety, jak i flowerboxy. Polecamy wiązanki na bazie róż, storczyków, frezji, gerber, lilii, słoneczników, tulipanów oraz goździków. Do aranżacji wykorzystujemy tylko świeże i pachnące kwiaty. Część z nich ozdabiamy dodatkowo gipsówką lub innymi dekoracjami. 

Kwiaty w pudełku z dostawą – wysyłka pocztą i kurierem

Flowerboxy oraz bukiety z kwiatów zamówione w naszej kwiaciarni online, to idealny prezent na dowolną okazję. Można je podarować nie tylko paniom – również panowie ucieszą się z pachnącej wiązanki o odpowiedniej stylistyce. Nasi floryści potrafią stworzyć różnorodne aranżacje, które podkreślają charakter danego wydarzenia. Do gotowego bukietu mogą Państwo zamówić też dodatkowy upominek, np. bilecik z życzeniami lub pluszowego misia. 

Jeżeli interesuje Państwa dostawa wiązanki pocztą, nasz kurier tanio dostarczy ją do adresata. Nasza poczta działa w Poznaniu także w dni wolne od pracy, co sprawia, że zarówno każda wiązanka, jak i kompozycja kwiatowa w pudełku dotrą do adresata w doskonałej kondycji. Zapewniamy terminową realizację zamówień i usługi florystyczne na najwyższym poziomie. Nasza kwiaciarnia działa też w innych regionach Polski, m.in. w Warszawie, Gdyni czy Łodzi. Na potrzeby klientów biznesowych wystawiamy faktury VAT. Już dziś sprawdź ofertę poczty kwiatowej!

Our brands