Kwiaciarnia, poczta kwiatowa i kwiaty z dostawą - Toruń

Nasza poczta kwiatowa każdego dnia pomaga w zacieśnianiu więzi międzyludzkich. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę, która sprawdzi się na wiele okazji. Profesjonalni floryści, z którymi współpracujemy, potrafią stworzyć z kwiatów bukiet wyglądający jak dzieło sztuki. Usługi naszej kwiaciarni dostępne są na terenie całego Torunia. Dostawa realizowana jest w wybranym przez Państwa terminie. Zamówienie można złożyć online – szybko i bez zbędnych formalności.

W asortymencie naszej poczty kwiatowej dostępnych jest mnóstwo interesujących kompozycji, które można zamówić w przystępnej cenie. Bukiety tworzymy z wielu rodzajów kwiatów, dlatego jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Floryści z kwiaciarni mogą dla Państwa wykonać wiązankę na bazie:

  • tulipanów,
  • gerber,
  • słoneczników,
  • róż,
  • storczyków,
  • lilii itp.

Kwiaty Toruń

Nasza kwiaciarnia ma też ciekawe propozycje przeznaczone na konkretne okazje, takie jak urodziny, imieniny, Walentynki, ślub, rocznica czy Dzień Matki lub Babci. Gotowe bukiety zostały skomponowane w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślić charakter danej uroczystości.

Kompozycje przygotowujemy na bazie świeżo ściętych roślin, dlatego pięknie prezentują się przez długi czas. Tworzymy wiązanki minimalistyczne, jak również bardziej skomplikowane, składające się z licznych dodatków. W ramach dekoracji korzystamy z naturalnych składników m.in. gipsówek, alstromerii, hypericum itp. Zamawiając kwiaty online w kwiaciarni, mogą Państwo dokupić także miły upominek w postaci np. kartki okolicznościowej, bombonierki, czy pluszowego misia. 

Nasza poczta kwiatowa przygotowała najciekawszą ofertę w Toruniu! Zapewniamy świeże i pięknie zaaranżowane bukiety, które można zamówić w dobrej cenie. Dostawa jest realizowana zawsze na czas w określonym przez klienta terminie. Zapewniamy fachową pomoc przy wybieraniu odpowiedniej wiązanki na konkretną okazję. Wystawiamy faktury VAT – jeśli jej Państwo potrzebują, to prosimy o informację w trakcie składania zamówienia online. 

Our brands