Kwiaciarnia Gliwice - poczta kwiatowa i kwiaty z dostawą

Jeśli potrzebują Państwo zamówić piękną wiązankę z dostawą na terenie Gliwic, to nasza poczta kwiatowa sprawdzi się doskonale! Przygotowaliśmy dużo ciekawych bukietów do wyboru, które są idealne na wiele okazji w ciągu całego roku. Przyjmujemy zamówienia online, dlatego wszystkie formalności można załatwić bez opuszczania własnego domu. Kompozycje tworzą doświadczeni floryści, którzy z prawdziwą pasją podchodzą do swojej codziennej pracy. Dzięki temu możemy zapewnić, że wybrany bukiet na pewno sprawi przyjemność obdarowanej osobie. 

Do naszych wiązanek zawsze wykorzystujemy świeże kwiaty doskonałej jakości, aby mieć pewność, że będą pięknie wyglądać nawet po kilku dniach od wręczenia. W kwiaciarni proponujemy wszystkie popularne gatunki, z których komponujemy ciekawe aranżacje. Mogą Państwo zamówić u nas bukiet na bazie:

  • róż,
  • tulipanów,
  • gerber,
  • storczyków,
  • lilii,
  • słoneczników,
  • frezji itp.

Do kompozycji trafiają także naturalne elementy dekoracyjne np. alstromerie lub gipsówki. Można zamówić również prosty bukiet bez dodatków. Na stronie poczty online znajdują się gotowe wiązanki, przeznaczone na konkretne okazje np. Walentynki, ślub, imieniny czy urodziny. Kompozycje okolicznościowe doskonale wpisują się w klimat danego wydarzenia, dlatego warto je wręczyć w sytuacji, kiedy nie mają Państwo możliwości pojawienia się na spotkaniu. Zachęcamy także do zamówienia dodatkowych upominków, które możemy doręczyć razem z kwiatami. Proponujemy kartki z życzeniami, czekoladki Merci lub pluszowe misie.

Bukiet pachnących kwiatów to miły gest, który ucieszy każdą obdarowaną osobę. Jeśli interesuje Państwa dostawa wiązanki na terenie Gliwic, zachęcamy do skorzystania z naszych usług jeszcze dziś! Jako kwiaciarnia online działamy w wielu polskich miastach – zachęcamy do sprawdzenia pozostałych lokalizacji! Zamówienia należy dokonać bezpośrednio na stronie internetowej. Na zakupione bukiety można otrzymać fakturę VAT, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu.

Our brands