Kwiaciarnia Bytom, poczta kwiatowa i kwiaty z dostawą

Wybierając nasze usługi, można zamówić pachnącą wiązankę ze świeżych roślin, którą dowieziemy w dowolne miejsce na terenie Bytomia. Profesjonalna poczta kwiatowa z dostawą pod same drzwi sprawdzi się, kiedy chcą Państwo podarować piękny bukiet bliskiej osobie. To idealne rozwiązanie, jeśli zbliża się ważna okazja, a zabrakło pomysłu na ciekawy prezent. Mamy wieloletnie doświadczenie w swoim fachu, dlatego aranżacje, które wykonujemy, prezentują się bardzo imponująco. Kwiaciarnia online Tylkokwiaty.pl zapewnia duży wybór kompozycji w przystępnej cenie. 

W naszej pracy wykorzystujemy tylko świeże rośliny doskonałej jakości. Dlatego składając zamówienie online, mają Państwo pewność, że bukiet będzie prezentować się dobrze przez wiele dni. Aranżacje wykonujemy nie tylko z kwiatów, ale też naturalnych dodatków m.in. popularnych gipsówek. Wiązanki tworzymy ze znanych i lubianych gatunków, takich jak:

  • róże,
  • gerbery,
  • frezje,
  • storczyki,
  • lilie,
  • goździki,
  • słoneczniki,
  • tulipany.

Na stronie internetowej kwiaciarni można znaleźć też gotowe aranżacje przeznaczone na wybrane okazje m.in. Walentynki, ślub, urodziny, imieniny, Dzień Matki i Babci itp. Pachnący bukiet to bardzo miły gest szczególnie w momencie, kiedy nie mogą Państwo być z bliską osobą w dniu jej święta. W takiej sytuacji warto zamówić do wiązanki bilecik z życzeniami lub pluszowego misia, które również mamy w naszej ofercie. Upominek w postaci bukietu z pięknych kwiatów ucieszy każdą obdarowaną osobę. Taki prezent poleca się nie tylko dla pań, ale również dla panów. Nasza poczta online posiada wiele opcji, które z pewnością zachwycą wszystkich mężczyzn. 

Jeśli chcą Państwo wywołać uśmiech na ustach bliskiej osoby, to polecamy usługi naszej kwiaciarni! Dostawa dostępna jest na terenie Bytomia, jednak mamy też punkty w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Zamówienie można złożyć online bezpośrednio na stronie naszej poczty. Zachęcamy także do sprawdzenia flowerboxów, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród klientów. Kwiaty umieszczane są w eleganckich pudełkach i nadają się na dowolną okazję.

Our brands