1. Zamówienie można złożyć przez stronę internetową kwiaciarni TylkoKwiaty.pl lub telefonicznie pod numerem +48 32 441 61 31

 2. W dni takie jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Matki nie gwarantujemy godzin dostawy ze względu na dużą ilość przesyłek. 

 3. Zamówienia z datą doręczenia w sobotę lub niedzielę muszą zostać złożone najpóźniej do godziny 14 w sobotę. 

 4. Koszt dostawy kwiatów na terenie Polski wynosi 0 zł.

 5. Zamówienia zagraniczne należy składać najwcześniej 24 godziny przed planową datą dostawy. Przesyłki poza granicę polski dostarczamy od poniedziałku do soboty.

 6. Ewentualne zmiany w zamówieniu należy wprowadzić do 24 godzin przed planowaną dostawą kwiatów. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami.

 7. Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl zastrzego sobie prawo do dokonania zmian w bukiecie jeśli dany rodzaj kwiatów jest niedostępny. W razie dokonania zmiany zawsze staramy się zastąpić kwiaty podobnymi o tej samej wartości, zachowując kolorystykę i kompozycję bukietu.

 8. W przypadku bukietów składających się z jednego rodzaju kwiatów zmiany dokonujemy po uprzedniej konsultacji z osobą zamawiającą.

 9. Aby złożyć reklamację należy przesłać zdjęcie doręczonego bukietu na adres info@tylkokwiaty.pl w terminie do 48 godzin od daty doręczenia kwiatów.

 10. Zdjęcia dodatków takich jak misie, czekoladki itd są zdjęciami przykładowymi. Doręczony produkt dodatkowy może różnić się od zdjęcia w zależności od jego dostępności. Produkty dodatkowe doręczane są wyłącznie razem z kwiatami.

 11. Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl nie ujawnia informacji osobowych klienta, odbiorca otrzymuje jedynie bukiet oraz bilecik.

 12. W przypadku zamówień na konkretną godzinę prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z naszą infolinią pod numerem 32 441 61 31 w celu sprawdzenia możliwości dostawy.


Our brands