Polityka prywatności

1.Dane, które nam przekazujesz są Twoją własnością. Podajesz nam je aby dokonać zakupu produktów z naszej oferty. Na poniższej stronie znajdziesz informacje o obowiązującej polityce ochrony danych osobowych.
Kwiaciarnia internetowa 123kwiaty wykorzystuje wyłącznie dane osobowe dobrowolnie otrzymane od Ciebie. Należą do nich: nazwa i adres nadawcy oraz odbiorcy, numery telefonów oraz adresy e-mail.
Dane te są nam potrzebne aby bez komplikacji dostarczyć zamówione przez Ciebie kwiaty oraz do celów marketingowych.
2.Bezpieczeństwo Twoich informacji:  twoje dane są zabezpieczone przed udostępnieniem ich stronom do tego nieupoważnionym, m.in. za pomocą szyfrowania SSL. Jeśli musimy udostępnić te dane osobom trzecim (takim jak kurier dostarczający przesyłkę) wymagamy aby były one przetwarzane w bezpieczny sposób.
3.Okres przechowywania danych: po przetworzeniu Twojego zamówienia, Twoje informacje przechowujemy na własny użytek przez maksymalnie dwa lata, chyba że jesteśmy zmuszeni do przechowywania ich dłużej z powodów prawnych.
4.Kwiaciarnia internetowa 123kwiaty.pl wykorzystuje pliki tekstowe „cookies”. Są one używane wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji klienta, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej. Nie pobieramy żadnych informacji z komputera klienta.
5.Aby poprawić lub usunąć swoje dane skontaktuj się z naszym administratorem danych osobowych: dane@123kwiaty.pl

Our brands